ile temiz hava ve sağlıklı mekanlar...
Inovatif Alman teknolojisi!
 
Okullardaki tehlikenin farkında mısınız?

Modern dünyamızda hepimiz günümüzün büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda çalışarak ve yaşayarak geçiriyoruz. Bu durum okul ve kreşlerde  de farklı değil. Kapalı ortamlarda çalışma , hızlı sirkülasyon ve insan yoğunluğu sebebi ile sağlıksız , kirlenen yetmiyormuş gibi bir de havalandırma kanalları  ile içeriye taşınırken  “bayatlayan”  havayı solumak zorunda kalıyoruz. proOXiON®  teknolojisi bu sorunu kökten çözüyor.

Okullarımızda genelde profesyonel bir havalandırma sistemi bulunmuyor. Sınıfların ve etkinlik alanlarının pencereler vasıtası ile yeterince havalandırılması da pek mümkün olmuyor. Bu durum öğrenci ve öğretmenlerimizin bayat , sağlıksız ve “VİTAMİNSİZ” bir havaya maruz kalmalarına sebep oluyor.

Sizinle ne yapabiliriz? Sizin için çözümler…

Ortam havasının sterilizasyonu , virüs bakteri ve kokulardan arındırılmasını iyonlar ve aktif oksijen ile sağlayabilen tek ve patentli teknoloji. Bilindik hava temizleme , UV cihazları , filtre ve filtreli sistemlerden değil! Herhangi bir kimyasal veya sarf malzeme gerektirmiyor. Uzun ömürlü ve bakımı kolay.

 
SINIFLARDAKİ TEMİZ VE İYONİZE EDİLMİŞ TAZE HAVANIN
DERSLERDEKİ BAŞARIYA OLUMLU ETKİSİ KANITLANDI!

Almanya’da Stadt Eislingen bölgesindeki okullarda toplam 400 sınıfta yapılan dönüşüm ve proOXiON uygulamasının sonuçları ölçülerek iyonize edilmiş sınıflardaki öğrenci dikkati , zindeliği ve başarısının iyonize edilmemiş sınıf ortamına göre çok daha yüksek olduğu ispatlandı.

Eğitim kurumları , sektörde eğitim kalitesi ve insana verdiği değer ile kendini ispatlamış öncü ve yenliklere açık profesyonel işletilen saygın kurumlar. Dolayısı ile okullarımızda hem eğitim hem de fiziksel şartların  kalitesine yönelik beklentilerin diğer birçok işletmeye göre daha yüksek olduğu da bir gerçek. Bu beklentiden hareketle öğrencilerinizin ve eğitim kadronuzun daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri ve onların zihinsel ve bedensel performanslarının , soluyacakları taze ve iyonize edilmiş bol vitaminli hava sayesinde , çok daha yüksek olacağı bir yatırım hepimizin geleceğine yapılmış isabetli bir yatırım olacaktır.

 
Okul ve kreşlerde sağlıklı ve temiz hava...
Okul ve kreşler için hangi ürün en ideali?
proOXiON®  CRI
tavan tipi sıva üstü montaj multifonksiyonel cihaz
Negatif yüklü iyonların pozitif etkisi:
Ortam havasının iyonizasyonu çok önemli. Özellikle işyerlerine çok fazla elektronik cihazlar ( Bilgisayar-monitör-telefon-fotokopi cihazları-yazıcı vs.) etrafımızı sarmış durumda. Bu cihazların hepsi pozitif yüklü zararlı elektronlar yaymaktalar. Biz bunları teneffüs ediyoruz. Ciddi ve kalıcı zararlara yol açabilir. Enerji düşüklüğü , baş ağrısı , yorgunluk , konsantrasyon bozukluğu ve isteksizliğe sebep olur.  NEGATİF yüklü iyonlar ise tam tersine ,  insan yaşam kalitesi için gerekli ve çok önemlidir. Negatif iyonları havanın VİTAMİNLERİ olarak tabir edebiliriz. Bunlar , pozitif yüklü zararlı radyasyonun enerjisi absorbe ettiği gibi ortamı da negatif iyonlarla zenginleştirir. Ortam havasında oluşan negatif yüklü iyonları solumamız , ciğerlerimizdeki kan değişimini olumlu etkiler ve dolayısı ile vücudumuza giden OKSİJEN miktarını artırır. Kandaki oksijen konsantrastyonunu yükseltir. Bu da daha zinde , sağlıklı ,istekli ve enerjik olmamızı sağlar. Bu bakımdan negatif iyonların ortam havasındaki varlığı çok önemlidir. Ayrıca  virüs, bakteri , ince toz ve mikropların hepsi , elektriksel olarak POZİTİF yüklüdürler. İyonizerlerimizin durmaksınız  ürettiği NEGATİF yüklü iyonlar ise bunları , daha size ulaşıp zarar veremeden anında ve yerinde yakalar , moleküler yapsının bozar ve zararsız hale getirir. Ayrıca kütlesel olarak ağırlaştığından bunlar çökme eğiliminde olurlar ve  havadan daha ağır oldukları için çökerler. Solunum havamızdan uzaklaşmış olurlar. Bu bakımdan iyonizasyon insan sağlığı açısından çok önemlidir!
proOXiON®  XIW-L
iyonizer
proOXiON teknolojisininin size sağlayacağı avantajlardan bazıları:

-Hastalık sebebi ile yaşanan iş kaybının engellenmesi ve buna bağlı ekonomik kayıpların sıfırlanması.Öğrenci ve öğretmen devamsızlığında azalma.

-Enerji tüketim malieytlerinde %60’a varan tasarruf. (Isıtma ve soğutma için harcanan enerji )

-Steril ve sağlıklı ortam havası ve sağlıklı sınıflar , sağlıklı okullar.

-Çalışanların ve öğrencilerin daha sağlıklı ,dikkatli , enerjisi yüksek ve zinde olmaları ile yüksek performans ve verim.

-Temizlik ve hijyen malzemelerinden tasarruf. Kimyasal maddelere maruz kalmama rahatlığı.

-Koku ve ince tozlardan arındırılmış sağlıklı ortam havası.

-Kanal temziliği için harcanan zaman ve paradan tasarruf.

-Filtre değişim maliyetleri ve kullanımından tasarruf.

-Mutlu çalışanlar algıları açık başarılı öğrenciler ve eğitimde kalitenin artırılması.

-Virüs , bakteri , VOC , zararlı ince toz , mikrop ve tüm alerjenlerden arındırılmış korunaklı hava sahası ile çocuklarımıza sağlıklı ve temiz bir ortam sağlayabileceğiz. 
Sağlıklı ve temiz hava herkesin hakkı!
Türkiye'nin her yerinden
0850 441 88 01
www.siegmund.com.tr
Siegmund Temiz Hava Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti.
Aydınevler Mah. Sorgun Bulv. No:14/8   07600 Manavgat-Antalya / TÜRKİYE