ile temiz hava ve sağlıklı mekanlar...
Inovatif Alman teknolojisi!
 
#en güvende olduğum yer: EVİM !


Siegmund , temiz hava teknolojileri konusunda uzman 55 yıllık bir Alman mühendislik firması.

proOXiON  teknolojisi profesyonel havalandırma sistemleri bulunan binalarda ( Otel – Hastane – AVM – Rezidans  vs.)  uygulanabildiği gibi herhangi bir havalandırma sistemi olmayan binalarda , konutlarda ve ofislerde de kullanılabilir.

Pratik kullanım , çok az enerji tüketimi , çok az servis ve bakım gerektiren cihazlar. Sarf malzeme , filtre değişimi ve herhangi bir kimyasal gerekmiyor!

Ortam havasının sterilizasyonu , virüs bakteri ve kokulardan arındırılmasını iyonlar ve aktif oksijen ile sağlayabilen tek ve patentli teknoloji. Bilindik hava temizleme , UV cihazları , filtre ve filtreli sistemlerden değil! Herhangi bir kimyasal veya sarf malzeme gerektirmiyor. Uzun ömürlü ve bakımı kolay.

 
ev için hangi ürün en ideali?
proOXiON®  CRI
tavan tipi sıva üstü montaj multifonksiyonel cihaz
Negatif yüklü iyonların pozitif etkisi:
Ortam havasının iyonizasyonu çok önemli. Özellikle işyerlerine çok fazla elektronik cihazlar ( Bilgisayar-monitör-telefon-fotokopi cihazları-yazıcı vs.) etrafımızı sarmış durumda. Bu cihazların hepsi pozitif yüklü zararlı elektronlar yaymaktalar. Biz bunları teneffüs ediyoruz. Ciddi ve kalıcı zararlara yol açabilir. Enerji düşüklüğü , baş ağrısı , yorgunluk , konsantrasyon bozukluğu ve isteksizliğe sebep olur.  NEGATİF yüklü iyonlar ise tam tersine ,  insan yaşam kalitesi için gerekli ve çok önemlidir. Negatif iyonları havanın VİTAMİNLERİ olarak tabir edebiliriz. Bunlar , pozitif yüklü zararlı radyasyonun enerjisi absorbe ettiği gibi ortamı da negatif iyonlarla zenginleştirir. Ortam havasında oluşan negatif yüklü iyonları solumamız , ciğerlerimizdeki kan değişimini olumlu etkiler ve dolayısı ile vücudumuza giden OKSİJEN miktarını artırır. Kandaki oksijen konsantrastyonunu yükseltir. Bu da daha zinde , sağlıklı ,istekli ve enerjik olmamızı sağlar. Bu bakımdan negatif iyonların ortam havasındaki varlığı çok önemlidir. Ayrıca  virüs, bakteri , ince toz ve mikropların hepsi , elektriksel olarak POZİTİF yüklüdürler. İyonizerlerimizin durmaksınız  ürettiği NEGATİF yüklü iyonlar ise bunları , daha size ulaşıp zarar veremeden anında ve yerinde yakalar , moleküler yapsının bozar ve zararsız hale getirir. Ayrıca kütlesel olarak ağırlaştığından bunlar çökme eğiliminde olurlar ve  havadan daha ağır oldukları için çökerler. Solunum havamızdan uzaklaşmış olurlar. Bu bakımdan iyonizasyon insan sağlığı açısından çok önemlidir!
proOXiON®  XIW-L
iyonizer
İnsanın fiziksel performansı ve zihinsel fonksiyonları üzerinde gözle görülebilir düzeyde olumlu etkisi olan proOXiON® teknolojisi ile kapalı ortamlardaki havanın aynı doğada olduğu gibi temiz , taze ve sağlıklı olmasını sağlıyoruz. Her an soluduğumuz ve yaşam kaynağımız hava en önemli gıdamız. Yetişkin bir insan günde yaklaşık olarak 28.000litre hava solumaktadır. İnsan yemek yemeden 3 hafta , su içmeden 3 gün hayatta kalabiliyorken nefes almadan en fazla 3 dakika yaşayabilir. Bu nedenle hava en temel ve en önemli gıdamız.

Modern dünyamızda hepimiz günümüzün büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda çalışarak ve yaşayarak geçiriyoruz. Bu durum perakende mağazacılık sektöründe de farklı değil. Kapalı ortamlarda çalışma , hızlı sirkülasyon ve insan yoğunluğu sebebi ile sağlıksız , kirlenen yetmiyormuş gibi bir de havalandırma kanalları  ile içeriye taşınırken  “bayatlayan”  havayı solumak zorunda kalıyoruz. 
pro
OXiON®  teknolojisi bu sorunu kökten çözüyor.
Hava kalitesi neden bu kadar önemli?
Sağlıklı ve temiz hava herkesin hakkı!
Türkiye'nin her yerinden
0850 441 88 01
www.siegmund.com.tr
Siegmund Temiz Hava Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti.
Aydınevler Mah. Sorgun Bulv. No:14/8   07600 Manavgat-Antalya / TÜRKİYE